poradna

Listopad 2017

Hledáte pro svoji náročnou pleť vydatné a intenzivní ošetření. Janssen cosmetics přináší novou řadu vyvinutou speciálně pro potřeby náročné pleti. MATURE SKIN, je nabitá silnými aktivními ingrediencemi a přináší nový CRC komplex. Aktivuje přirozený proces obnovy kůže, postupně dojde k projasnění a revitalizaci pleti
Stáhnout PDF

Říjen 2017

Zdá se vám vaše pleť s přicházející zimou stále citlivější. Nejste s tímto problémem sami. U JANSSEN COSMETICS víme, že více jak 50% žen v našich zeměpisných šířkách má citlivou pleť. Narušením kožní bariéry, kůže silně dráždivě reaguje na jakoukoliv změnu, velmi rychle do kůže pronikají alergeny a dráždivé látky, objeví se snížená schopnost udržet vlhkost.
Stáhnout PDF

Září 2017

Vrátily jste se po létě s velkou dávkou energie, ale s obličejem plným nevzhledných pigmentových skvrn? U Janssen cosmetics máme řešení! Efektivní zesvětlení a pokožky projasnění ve čtyřech stupních.
Stáhnout PDF

Srpen 2017

Kůže je náš největší orgán a je na něm také nejlépe vidět co se odehrává uvnitř v organismu. Jestliže jsme to přehnali s opalováním a podcenili pitný režim, působení suchého a teplého vzduchu, vlivu potravin z fast foodu, alkoholu a tabáku může se naše kůže začít chovat přecitlivěle. Máme řešení, zvolit nové ošetřovací metody od inspira: cosmetics,…
Stáhnout PDF

Červenec 2017

Období dovolených, relaxace a pohody. Mnozí z nás chtějí využít volných chvilek a co nejdéle je trávit v přírodě. Na kosmetiku příliš nemyslíme, a když, tak jenom v souvislostech s opalováním a UV zářením. Při ošetření si nejčastěji přejeme hydrataci a UV ochranu.
Stáhnout PDF

Červen 2017

Taky máte pocit, že se svět neustále zrychluje. I vaše zákaznice po vás chtějí něco rychlého a efektního. Nejlépe něco co by stihly v polední pauze. U Janssen cosmetics máme možnost si ze stavebnice výrobků vybrat na tento lunch time rychlé a velmi efektivní ošetření.
Stáhnout PDF

Květen 2017

Je neustále vaše pleť vyschlá a lámavá, nejste spokojeni s hydratací vaší pleti? Vyzkoušejte kombinaci přípravků ze základní hydratační řady DRY SKIN od Janssen cosmetics, s kola genovou, nebo biocellulósovou maskou, vydatnou ochranu před UV + IR zářením a nezapomeňte na sérum pod noční krém.
Stáhnout PDF

Duben 2017

Vaší pleti jsme u Janssen cosmetics přichystali na jaro vydatného pomocníka. Magické perly od Inspira: cosmetics jsou pěstící „korálky“ z těch nejlepších ingrediencí pro zářivou pleť.
Stáhnout PDF

Březen 2017

Myslíte si, že je léto ještě v nedohlednu. Nenechte se zmýlit počasím. Je nejvyšší čas připravovat tělo na opalování. U Janssen cosmetics máme několik možností, jak kůži připravit na opalování a vytvarovat tělo do plavek. Každé ošetření těla by mněl zahajovat kvalitní a důkladný peeling, zvolený podle typu a potřeby pleti.
Stáhnout PDF

Únor 2017

Zdá se vám zima už nekonečná a sníte o teplém počasí? Léto vyčarovat neumíme, ale pomocí práškových masek se speciálními ovocnými extrakty od Janssen cosmetics a Inspira: cosmetics, umíme pleti zprostředkovat dotek léta a exotiky.
Stáhnout PDF

Leden 2017

Je před námi jeden z nejstudenějších měsíců v roce. Po vánočním lenošení a přejídání si většinou alespoň na nějakou dobu naordinujeme dietu. Proč ne, ale s dietou pro pleť to rozhodně nebudeme přehánět. Pokud venku mrzne, potřebujeme nějaký vydatnější krém, nesmíme však zapomínat i v této době dát pleti nejprve řádně napít.
Stáhnout PDF

Prosinec 2016

Vybíráte pro vánoční období něco zvláštního, něco co jste ještě neokusila? Vyberte přípravky BIO. Kosmetická řada v kosmetice Janssen cosmetics, která navozuje harmonii člověka s přírodou, se nazývá Janssen Organics. Holistickou potřebou mnoha lidí je udržitelný životní high-tech styl a přitom tolerance k životnímu prostředí a to i v kosmetické péči.
Stáhnout PDF

Listopad 2016

Listopad 2016 Období, kdy se chystá příroda k spánku. Venku nevlídné sychravo, mlhy, smog, málo slunečního svitu a stále se zkracující dny. To vše působí depresivně, nejen na naši psychiku, ale i na kůži. Nejhůře na velmi citlivou pokožku obličeje a krku. U Janssen cosmetics jsme pro toto období přichystali pro kůži doslova hody. Nová…
Stáhnout PDF

Říjen 2016

V moderním životě jsme denně vystaveni celé řadě problémů. Naše stále rychlejší životní tempo zanechává stopy na životním prostředí, na zdraví a na naší duševní rovnováze. Působení pracovního a soukromého stresu přenáší i do našeho spánku a tím je vážně ohrožena obnova a regenerace pokožky. Kůže reaguje zarudnutím svěděním, otokem a přecitlivělostí. Často se vyskytne…
Stáhnout PDF

Září 2016

Dáváte přednost krémovým a gelovým jednoduše natíraným maskám? Máte je rádi nejen proto, že je s nimi velmi jednoduchá práce a výsledek je vždy kvalitní? Určitě se hodí jako jedna z možností ošetření pleti. Masky můžete přidávat k masážím, volně je doplňovat do ošetření podle potřeb pleti. Po aplikaci mizí podráždění kůže, pálení a svědění, nebo…
Stáhnout PDF

Srpen 2016

Hydratace není nikdy dost. Obzvláště po náročné dovolené strávené u moře, nebo i po dovolené sportovně laděné. Cítíte se konečně odpočatí, plní nové energie a chcete i své pleti dopřát něco navíc. JANSSEN COSMETICS má pro vaši pleť spoustu možností, jak ji hýčkat. Jednou z nich jsou dvousložkové gelové masky. Svým složením dokážou nejen pleť…
Stáhnout PDF

Červenec 2016

Užíváte si léta plnými doušky, dodržujete vzorně pitný režim, a přesto se vám zdá vaše pleť vysušená a příliš navrstvená. Dopřejte si v kosmetickém salonu JANSSSEN COSMETICS hydratační ošetření, se speciální masáží, která nejen hydratuje, ale celkově osvěží.
Stáhnout PDF

Červen 2016

Prázdniny se kvapem blíží a my se těšíme na zaslouženou dovolenou. Už v květnu jsme chystali celé tělo na opalování. V červnu se zaměříme na obličej, protože kvalitní peeling a správná hydratace podporují správné kvalitní opálení. Od Janssen cosmetics máme na výběr širokou paletu peelingů. Je jen třeba správně zvolit ze širokého spektra.
Stáhnout PDF

Květen 2016

V květnu je nejvyšší čas nachystat tělo na pořádnou porci UV záření. Vyschlá a vyhladovělá pokožka se daleko hůře brání slunečním paprskům, proto je vhodné než vystavíme kůži na slunce dopřát si kvalitní wellness ošetření. U Janssen cosmetics máme mnoho možností, jak se nechat hýčkat a rozmazlovat. Jedním z velmi oblíbených je rituál se zeleným čajem „Green…
Stáhnout PDF

Duben 2016

Přineslo vám jaro především virózu, starosti s citlivou a bouřlivě reagující pletí. Je váš imunitní systém po zimně naprosto vyčerpaný a vy jej nedokážete aktivovat. Kosmetika JANSSEN COSMETICS má pro vás řešení. Použijte přípravky z nové řady TREND EDITION SENSITIVE, nové přípravky pro zdravou a vitální pleť.
Stáhnout PDF

Březen 2016

První jarní měsíc probouzí v přírodě nový život. I vaše po zimně vyčerpaná pleť si přímo žádá nový životní impulz, novou energii. U inspira: cosmetics, máme energií doslova nabitou řadu, ve vysoké BIO kvalitě, ve které byly použity přírodní čisté extrakty z bylin, garantované francouzským certifikačním ústavem ECOCERT.
Stáhnout PDF

Únor 2016

Únor je tradičně ve znamení plesů, bálů, maškarních merend a masopustu. Která z nás by si nepřála při této příležitosti mít krásný profesionální make-up. Většinou tento úkol svěříme do rukou odborníka, ale pokud se o make-up chcete pokusit sama představíme vám přípravky od Janssen cosmetic, které jsou velmi profesionální a práce s nimi není složitá.
Stáhnout PDF

Leden 2016

Také si každoročně dáváte nějaké novoroční předsevzetí? Přejete si zhubnout, přestat s některým špatným návykem, nebo si přejete začít se konečně pečlivě starat o vaši pleť? Je vaším stále se opakujícím problémem pigmentace, vyschlá a matná pleť, Janssen cosmetics má pro vás několik typů.
Stáhnout PDF

Prosinec 2015

Měsíc obzvláště pro ženy plný předvánočního shonu. Přesto pro mnohé z nás jsou vánoce svojí nenapodobitelnou atmosférou jedinečné období roku. Dopřejte i vaší pleti vánoce v podobě vydatného Janssen cosmetics detoxikačního ošetření. Nechejte pleť zrelaxovat, hydratovat, odplavit toxiny, naplnit novou energií a jasem.
Stáhnout PDF

Listopad 2015

Blíží se advent a s ním i období vánočních příprav, úklidu a gruntování. Udělejte si v tomto uspěchaném čase i chvilku pro sebe a připravte na vánoce i svoji pleť. Již tradičně u Janssen cosmetics nabízíme pro dámy adventní kalendáře s účinnými koncentráty ve skleněných ampulkách.
Stáhnout PDF

Říjen 2015

V říjnu nás čekají ranní mlhy a chlad, občas déšť, chladný vítr a nepřízeň počasí. Potřebujeme vydatněji chránit před ranním chladem. Pro pleť, která v září absolvovala u Janssen cosmetics exfoliační péči, teď přichází druhý pěstící krok. Obnova pokožky zevnitř a stimulace buněčné aktivity z vnějšku. Přišel čas začít používat z vysoce profesionální kosmetické řady inspira: med – CONTOUR LIFT, přípravky…
Stáhnout PDF

Září 2015

Konec dovolených a odpočinku a znovu do práce. Léto všem vyznavačům sluníčka opravdu přálo. Krásné opálení však s sebou nese i zhrublou a navrstvenou nejvrchnější vrstvu kůže, dehydrataci a nepravidelné olupování povrchu. Přichází čas dát vše do pořádku. U Janssen cosmetics známe nejrychlejší šetrnou a velmi efektivní metodu. Je to chemický peeling pomocí AHA kyselin. Co…
Stáhnout PDF

Srpen 2015

Letošní opravdu horké léto umí pleť důkladně vysušit. Ideální čas pro hydratační séra a gelokrémy. Pleť musí dostat důkladně napít a to nejen přes den, ale i na noc. V salonní péči u Janssen cosmetics je výborným řešením doplnit do pleti hydrataci kvalitní masáži, nejlépe gelovými maskami, nebo martigelem a práškovými maskami PEEL OFF. PEEL OFF MASKS masky…
Stáhnout PDF

Červenec 2015

V červenci začínají vytoužené prázdniny a čas dovolených. Pleť je krásně opálená, takže málokterá z nás používá make-up. Stačí jen konturovací tužka na oči, lesk na rty, trochu řasenky a vše je OK. Mnohdy to komentujeme slovy, že necháme pleť od všeho odpočinout. Pozor, abychom to s prázdninovým režimem nepřehnali. Důležité je nezanedbat čištění, UV ochranu a hydrataci.
Stáhnout PDF

Červen 2015

V červnu je nejvyšší čas připravit pleť na dovolenou. Každý rok si opakujeme jak je nutný správný peeling a vysoká hydratace. Na výběr máme u Janssen cosmetics nepřeberné množství jak peelingů, tak i hydratačních přípravků.
Stáhnout PDF

Květen 2015

Teplé jarní sluníčko vás láká konečně se trochu odhalit a nastavit kůži jarním paprskům. Nejste však spokojeny s pokožkou vašeho dekoltu, máte pocit, že i kůže na rukou a nohou by potřebovala povzbudit? Jsme-li spokojeni se svým tělem a dokážeme se cítit sebevědomě, odráží se to pozitivně i v našem jednání. Cítíme se atraktivní a vyzařujeme sílu a…
Stáhnout PDF

Duben 2015

Konečně přichází jaro, a nese s sebou nový život a novou energii. Příroda je plná života, jen my máme pocit, že jsme po zimě vyčerpaní a unavení. Potřebujeme nastartovat, pročistit organismus a regenerovat. U Janssen cosmetics jsme na tento problém připraveni. Nabídneme vám přípravky s vysokou dávkou hydratace na osvěžení, detoxikaci vhodnou pro váš typ pleti a k tomu regeneraci…
Stáhnout PDF

Březen 2015

Nedočkavě čekáme na konec zimy. I naše pleť je po zimě vyčerpaná a bojuje s následky zimy ze všech sil. Pomozme ji co nejrychleji se dostat do kondice. Nejrychlejší pomoc pro vyčerpanou a unavenou pleť je dostatek hydratace a intenzivní dávka vitamínů a to především vitamínu C.

U Janssen cosmetic inovovali řadu pro náročnou pleť DEMANDING,…
Stáhnout PDF

S vydatnými pěstícími přípravky příliš nespěchej.

Každý věk má svoje potřeby a tak jako ve vyšším věku je nutné dodávat pleti chybějící energii pomocí vydatných pěstících přípravků, tak je také potřebné v mládí to nepřehánět z energií.
Kůže si na vysoce energetické přípravky velmi rychle zvyká a stává se na nich závislá.

Stáhnout PDF

Nejen pH 5,5 je pro kůži vhodné

Každá kůže může mít různou hodnotu pH a to i na jednom obličeji můžeme naměřit několik hodnot. V okolí očí a úst bude jistě pH zásaditější. Stejně tak u velmi náročné a citlivé pleti jsou vhodnější přípravky se zásaditějším pH.

Pro problematickou vrstvenou a mladší pleť je zase vhodnější udržet pH v kyselejší rovině.
Stáhnout PDF

Dětské přípravky nechejte dětem

V každém věku má pleť trochu jiné potřeby. Malé dítě nepotřebuje vysokou dávku energie a také pH dětských přípravku bývá přizpůsobena stavu pokožky.

Zralá dáma, s náročnou pletí má v kosmetice vyšší nároky na energii, než malé dítě.
Stáhnout PDF

Nepřeceňujte účinky mastného krému

Má-li pleť žízeň a to je většinou nejčastější problém, nemůžeme ji uhasit mastným krémem. Žízeň hasíme tekutinami a to platí i o pokožce. Máme-li pocit suchosti a napětí pleti, účinnou cestou je nejprve pleti zprostředkovat dostatek vlhkosti.
Stáhnout PDF

1

2