1 (4)

modelaz-nehtu

Ruce a nehty o nás mnohé vypoví

slide2Je známo, že na muži si žena na první pohled všimne právě rukou. Platí to ovšem i naopak. Je snem každé ženy mít krásné upravené nehty a zdravou, vláčnou pokožku rukou. Různá povolání dnes vyžadují, aby žena byla dokonalá i v detailech, ale jak to udělat, když mnohdy kůže rukou i nehty trpí úklidy a chodem domácnosti?

V našem studiu najdete mnoho procedur, které přispívají k tomu, aby Vaše nehty i ruce byli Vaší ozdobou. Nabízíme speciální úpravy nehtů, které zamezí jejich třepení a zpevní je. Pěstěné ruce vyžadují i správnou péči o pokožku rukou. Speciální zábaly jim dodají vláčnost, jemnost a pružnost.

Moderní žena ví, že upravené ruce a nehty jsou základem elegance. Pokud někdo nemá to štěstí na pevné a tvarově dokonalé nehty, jsou zde metody, které jí k nim pomohou. Doporučíme modeláž nehtů buď klasickou na typy, nebo šablonovou, tzn. prodloužení a zpevnění vlastních nehtů. Lakujeme a zdobíme nehty různými technikami a na všechny příležitosti.

nabidzime

 

 

Manikura – pečujeme o přírodní nehty, ošetřujeme je různými zábaly a speciálními kůrami na ruce, nabízíme

manikúru klasickou, francouzskou, japonskou (p-shine). Pracujeme s materiály vysoké kvality. Perfektním složením a přítomností UV filtru nedochází ke žloutnutí.

Modeláž nehtů – provádíme gelem nebo akrygelem zn. EXPA, zdobíme dle přání zákaznice např. glitry, kamínky, drcené mušle, peříčka apod. Provádíme ruční kreslení nebo metodu ONE STROKE.

Pro regeneraci nehtů a pokožky rukou doporučujeme:

 P – SHINE – japonskou manikúru

Tato metoda zvlášť dobře pečuje o nehty a je velice moderní. Je to zvláštní úprava nehtů za pomoci včelího vosku. Při ní se docilí vysokého lesku, nehet se zpevní, prokrví a zamezí se jeho třepení. Výsledkem je zdravý, pružný nehet, který lépe roste. Tato úprava je vhodná i pro muže.

ZÁBALY A MASKY- speciální a parafínové

Dodají Vašim rukám sametový vzhled, pokožku prokrví a dodají ji potřebnou hydrataci a elasticitu. Kůži se navrátí její pružnost a vláčnost. Řěší problémy kůže se sklonem k vysoušení, praskání a tvorbě záděrek.

peeling-a-masaz

 

 

Peeling ruce zjemní a masáž je dokonale prokrví a krásně uvolní. Vaše ruce si to určitě zaslouží!

pedikura

 

 

Pedikúra je profesionální ošetření kůže a nehtů na nohou, od chodidel po kotníky, jsou odstraňovány získané vady a v neposlední řadě je konečná fáze velice příjemná. Výsledkem pedikúry jsou krásné a zdravé nohy, které můžete vystavovat na obdiv!