Viditelné-omlazení

VIDITELNE-OMLAZENI

Kůže , náš největší orgán, je denně vystavena různým externím a interním vlivům. Je vystavena působení suchého a teplého vzduchu , vlivu potarvin z Fast Foodu, alkoholu, tabáku a v neposlední řadě i vlivům životního prostředí. Toto zanechává viditelné stopy v podobě vrásek, pigmentací, zašedlé pleti a zarudnutí. Bylo by krásné, kdybychom mohli svléknout starou kůži a nahradit ji novou. Máme pro Vás dobrou zprávu.S tímto přáním Vám můžeme pomoci!Kosmetika inspira: med, je jemnou alternativou k plastické chirurgii.Ošetřovací metody byly vyvinuty na pomoc kůži, aby rychle dostala hladký zářivý vzhled.Péče inspira: med je založena na spojení kvalitní práce proškolených odborníků s vědecky vystavěnými přípravky. Tajemství úspěchu spočívá v kvalitním ošetření a správné a hlavně pravidelné péči.

 

 

 

 

Glossy_Sticks

glossy

Perfektní kombinace péče o rty a přirozené barvy můžete dosáhnout použitím MALU WILZ  rtěnky v tužce – Glossy Stick. K dispozici v osmi nádherných svěžích barvách. Velmi praktické balení, vejde se do každé kabelky a snadno se používá. Obsažený avokádový a jojobový olej zajišťuje dostatečnou hydrataci, SPF 25 ochrání rty před škodlivým působením slunečního záření. Zakoupit můžete v našem kosmetickém saloně.

 

 

 

pamatujte

Při výběrů kosmetických přípravků se řiďte především stavem a potřebami pleti.

Nezapomeňme, že důležitější, než krásný luxusní obal je kvalitní a cenově dostupný       přípravek, který je uvnitř.

Volte přípravky nejlépe po konzultaci s odborníkem, nenechte se zlákat pouze obrázkem.

Nešetřete na čistících přípravcích ­ je to první krok ke krásné a zdravé pleti.

Dopřejte si nejen krém, ale i ampulkové a gelové koncentráty, které jsou hlavním nositelem okamžité hydratace, energie, regenerace a vydatného oživení pleti.

Nezapomínejte, že je třeba krémy občas prostřídat. I velké dobroty se můžete přejíst.

Nutná je i kvalitní a pravidelná UV ochrana a to nejen u pigmentované pleti.

Častým problémem je dehydratace, poraďte se jakým způsobem vylepšit hydrataci vaší pleti.