Trvalá na řasy nahradí do jisté míry i řasenku. Kosmetička řasy natočí na miniaturní natáčky a pomocí přípravků s regeneračními účinky, které dbají na to, aby nedošlo k porušení struktury, dojde po zhruba hodinové proceduře ke zvednutí a prolnutí řas. Takovéto formování řas má výrazný efekt i u velmi krátkých řas.

dopo

 

 

Na svatby, plesy, večírky a nebo pro příležitost na které Vám záleží. Aplikaci trvalé na řasy oceníte například na dovolené, pokud máte problémy s řasenkou, nosíte-li brýle, slavnostní příležitost a nebo jen tak pro své potěšení vyzkoušet něco nového.

skodi

 

 

V žádném případě ne. Ale je potřeba zdůraznit, že i o řasy je potřeba se starat a po trvalé je dobré, pokud se líčíte, používat na odlíčení olejíček, který řasy regeneruje. Tuto proceduru provádějte šetrně, nejen vzhledem k řasám, ale i citlivému očnímu okolí. K večerní aplikaci je vhodná výživná – většinou bezbarvá gelová – řasenka.Oči by se neměly silně mnout, protože u velmi slabých řas by se mohly lámat ještě tenčí konečky, ale to platí i bez trvalé.

kdy-se-da

 

 

Zhruba po dvou měsících. V případě, že vydrží déle tehdy, až není na řasách patrná.