Prosinec 2018

Konec roku, je důvod oslavit a dopřát i své pleti ty pravé hody. ŘadaPLATINUM CARE– je prémiový koncept luxusní anti-aging péče odJanssen Cosmetics,na vědecky nejvyšší úrovni. Unikátní komponenty okamžitě viditelně vyhladí povrch pokožky a dlouhodobě zlepší i hlubší vrstvy kožní tkáně.Je zde poprvé použita koloidní platinaMatrixyl TM Synthe’6TM,výtažky Acmella oleracea (Gatuline®) a manioku (Instensyl®). Řada…
Stáhnout PDF

Listopad 2018

Podzim je nejvhodnější doba na důkladnou obnovu pokožky. Kvalitní regeneraci nejrychleji nastartujete odstraněním nahromaděné nadbytečné rohoviny. U inspira: cosmetics Velmi šetrná, rychlá a vysoce účinná metoda k odstranění suchých kožních šupinek, je chemický peeling.
Stáhnout PDF

Říjen 2018

Určitě víte, že oči a rty potřebuji jinou péči, než zbytek obličeje. Citlivé oční okolí, které má velmi málo mazových žláz je denně intenzivně zatěžováno. Většinou si ani neuvědomujeme, že naše oči pracují neustále a mají některé skutečně ohromující schopnosti.Po lidském mozku jsou oči druhý nejsložitější orgán v těle. U JANSSEN COSMETICSa inspira: cosmetics víme,…
Stáhnout PDF

Září 2018

Ani po dovolené nemůžeme přestat pečovat o pleť. Hlavně náročná pokožka vyžaduje kvalitní a správně volenou péči. U JANSSEN COSMETICS si dokážeme poskládat péči přesně na míru pro každý typ pleti a jakékoliv roční období. Náročná pleť má vyšší nároky na účinné látky, které musí být především dobře vstřebatelné.
Stáhnout PDF

Srpen 2018

V našem neustále uspěchaném a stresujícím životě je důležité se občas zastavit a načerpat novou energii.Dopřejte svému unavenému tělu oddech, s přípravky od JANSSEN COSMETICS, dopřejte si chvilku na propojenía pohlazení tělaaduše. Rituál PURE HARMONYse zeleným čajem je ideální ozdravný proces pro kůži po opalování, zanechává sametově jemnou a hebkou pleť a je významný bojovník proti…
Stáhnout PDF

Červenec 2018

Dopřáváte si o dovolené sluníčka do sytosti. Kůže však potřebuje občas oddech od všudy přítomného UV, IR, HEV záření, které společně s oxidačním stresem nadměrně zatěžuje naše zdraví a především náš největší tělní orgán kůži. U JANSSEN COSMETICS ainspira: cosmetics se bojem se všemi typy škodlivého záření a jejich negativním projevům na pleti intenzivně věnujeme….
Stáhnout PDF

Červen 2018

Cítíte, že stále rychlejší životní tempo zanechává stopy nejen na životním prostředí, na zdraví a na naší duševní rovnováze, ale i na vaší pleti. Všude přítomné UV a IR záření zatěžuje naše zdraví a především náš největší tělní orgán kůži.
Stáhnout PDF

Květen 2018

S přicházejícím létem se mnohé z nás začnou více zajímat o to, jak své pleti dodat dostatek hydratace. Po poradě s kosmetičkou si vybíráme přípravky, které obsahují hyaluronovou kyselinu, mořské řasy a například i aqua glycero porin AGP. I u JANSSEN COSMETICS máme přípravky, které tyto pro kůži tak blahodárné, suroviny obsahují.
Stáhnout PDF

Duben 2018

Tajemství mladistvé kůže spočívá v aktivitě kožních genů. Jejich činnost se může řídit životním stylem a tím, co absorbujeme. A to jak prostřednictvím stravy, tak prostřednictvím aktivních přísad, které se vstupují do pokožky.Nedávné vědecké studie ukazují, že naše geny neurčují vše. Dochází k modifikaci genetického materiálu (epigenetické modifikace).
Stáhnout PDF

Březen 2018

Jaro s sebou přináší vyčerpání a jarní únavu. Jedním z osvědčených receptů, jak bojovat s jarní únavou je dodat tělu dostatek minerálů a vitamínů. Nejdůležitějším vitamínem je vitamín C, který se často nazývá vitamín, proti stárnutí. V kosmetice JANSSEN COSMETICS najdete tento důležitý vitamín, který přispívá ke zdravé pleti, v několika výrobcích.
Stáhnout PDF

Únor 2018

Bojujete s pupínky a zanícenou pletí. Je vaším problémem nadměrná tvorba mazu a vysoká vrstva rohoviny. Řešením, je vhodné a důkladné čištění a tonizace, správně prováděný peeling a ošetřování přípravky na udržení dostatečné vlhkosti. Důležité je i snížení maštění. To vše nedovolí bakteriím, aby se nadměrně šířily
Stáhnout PDF

Leden 2018

Dali jste si novoroční přecevzetí, že konečně uděláte něco pro svoji pleť? Máme pro vás mnoho možností řešení. Vybírat můžete od JANSSEN COSMETICS, nebo i od inspira: cosmetics ze široké škály přípravků. Důležité je nejprve provést důkladnou analýzu a poté vybrat vhodné ošetření.
Stáhnout PDF

Prosinec 2017

Cítíte se neustále unavená, vyčerpaná a působí na vás předvánoční stres. Dopřejte si nevšední zážitek. Mlsejte bez obav, že se to podepíše na vaší linii. Kosmetika JANSSEN COSMETICS, má ve svých nabídkách několik tělových wellness a SPA ošetření, je jen na vás, které si vyberete.
Stáhnout PDF

Listopad 2017

Hledáte pro svoji náročnou pleť vydatné a intenzivní ošetření. Janssen cosmetics přináší novou řadu vyvinutou speciálně pro potřeby náročné pleti. MATURE SKIN, je nabitá silnými aktivními ingrediencemi a přináší nový CRC komplex. Aktivuje přirozený proces obnovy kůže, postupně dojde k projasnění a revitalizaci pleti
Stáhnout PDF

Říjen 2017

Zdá se vám vaše pleť s přicházející zimou stále citlivější. Nejste s tímto problémem sami. U JANSSEN COSMETICS víme, že více jak 50% žen v našich zeměpisných šířkách má citlivou pleť. Narušením kožní bariéry, kůže silně dráždivě reaguje na jakoukoliv změnu, velmi rychle do kůže pronikají alergeny a dráždivé látky, objeví se snížená schopnost udržet vlhkost.
Stáhnout PDF

Září 2017

Vrátily jste se po létě s velkou dávkou energie, ale s obličejem plným nevzhledných pigmentových skvrn? U Janssen cosmetics máme řešení! Efektivní zesvětlení a pokožky projasnění ve čtyřech stupních.
Stáhnout PDF

Srpen 2017

Kůže je náš největší orgán a je na něm také nejlépe vidět co se odehrává uvnitř v organismu. Jestliže jsme to přehnali s opalováním a podcenili pitný režim, působení suchého a teplého vzduchu, vlivu potravin z fast foodu, alkoholu a tabáku může se naše kůže začít chovat přecitlivěle. Máme řešení, zvolit nové ošetřovací metody od inspira: cosmetics,…
Stáhnout PDF

Červenec 2017

Období dovolených, relaxace a pohody. Mnozí z nás chtějí využít volných chvilek a co nejdéle je trávit v přírodě. Na kosmetiku příliš nemyslíme, a když, tak jenom v souvislostech s opalováním a UV zářením. Při ošetření si nejčastěji přejeme hydrataci a UV ochranu.
Stáhnout PDF

Červen 2017

Taky máte pocit, že se svět neustále zrychluje. I vaše zákaznice po vás chtějí něco rychlého a efektního. Nejlépe něco co by stihly v polední pauze. U Janssen cosmetics máme možnost si ze stavebnice výrobků vybrat na tento lunch time rychlé a velmi efektivní ošetření.
Stáhnout PDF

Květen 2017

Je neustále vaše pleť vyschlá a lámavá, nejste spokojeni s hydratací vaší pleti? Vyzkoušejte kombinaci přípravků ze základní hydratační řady DRY SKIN od Janssen cosmetics, s kola genovou, nebo biocellulósovou maskou, vydatnou ochranu před UV + IR zářením a nezapomeňte na sérum pod noční krém.
Stáhnout PDF

Duben 2017

Vaší pleti jsme u Janssen cosmetics přichystali na jaro vydatného pomocníka. Magické perly od Inspira: cosmetics jsou pěstící „korálky“ z těch nejlepších ingrediencí pro zářivou pleť.
Stáhnout PDF

Březen 2017

Myslíte si, že je léto ještě v nedohlednu. Nenechte se zmýlit počasím. Je nejvyšší čas připravovat tělo na opalování. U Janssen cosmetics máme několik možností, jak kůži připravit na opalování a vytvarovat tělo do plavek. Každé ošetření těla by mněl zahajovat kvalitní a důkladný peeling, zvolený podle typu a potřeby pleti.
Stáhnout PDF

Únor 2017

Zdá se vám zima už nekonečná a sníte o teplém počasí? Léto vyčarovat neumíme, ale pomocí práškových masek se speciálními ovocnými extrakty od Janssen cosmetics a Inspira: cosmetics, umíme pleti zprostředkovat dotek léta a exotiky.
Stáhnout PDF

Leden 2017

Je před námi jeden z nejstudenějších měsíců v roce. Po vánočním lenošení a přejídání si většinou alespoň na nějakou dobu naordinujeme dietu. Proč ne, ale s dietou pro pleť to rozhodně nebudeme přehánět. Pokud venku mrzne, potřebujeme nějaký vydatnější krém, nesmíme však zapomínat i v této době dát pleti nejprve řádně napít.
Stáhnout PDF

Prosinec 2016

Vybíráte pro vánoční období něco zvláštního, něco co jste ještě neokusila? Vyberte přípravky BIO. Kosmetická řada v kosmetice Janssen cosmetics, která navozuje harmonii člověka s přírodou, se nazývá Janssen Organics. Holistickou potřebou mnoha lidí je udržitelný životní high-tech styl a přitom tolerance k životnímu prostředí a to i v kosmetické péči.
Stáhnout PDF

Listopad 2016

Listopad 2016 Období, kdy se chystá příroda k spánku. Venku nevlídné sychravo, mlhy, smog, málo slunečního svitu a stále se zkracující dny. To vše působí depresivně, nejen na naši psychiku, ale i na kůži. Nejhůře na velmi citlivou pokožku obličeje a krku. U Janssen cosmetics jsme pro toto období přichystali pro kůži doslova hody. Nová…
Stáhnout PDF

Říjen 2016

V moderním životě jsme denně vystaveni celé řadě problémů. Naše stále rychlejší životní tempo zanechává stopy na životním prostředí, na zdraví a na naší duševní rovnováze. Působení pracovního a soukromého stresu přenáší i do našeho spánku a tím je vážně ohrožena obnova a regenerace pokožky. Kůže reaguje zarudnutím svěděním, otokem a přecitlivělostí. Často se vyskytne…
Stáhnout PDF

Září 2016

Dáváte přednost krémovým a gelovým jednoduše natíraným maskám? Máte je rádi nejen proto, že je s nimi velmi jednoduchá práce a výsledek je vždy kvalitní? Určitě se hodí jako jedna z možností ošetření pleti. Masky můžete přidávat k masážím, volně je doplňovat do ošetření podle potřeb pleti. Po aplikaci mizí podráždění kůže, pálení a svědění, nebo…
Stáhnout PDF

Srpen 2016

Hydratace není nikdy dost. Obzvláště po náročné dovolené strávené u moře, nebo i po dovolené sportovně laděné. Cítíte se konečně odpočatí, plní nové energie a chcete i své pleti dopřát něco navíc. JANSSEN COSMETICS má pro vaši pleť spoustu možností, jak ji hýčkat. Jednou z nich jsou dvousložkové gelové masky. Svým složením dokážou nejen pleť…
Stáhnout PDF

Červenec 2016

Užíváte si léta plnými doušky, dodržujete vzorně pitný režim, a přesto se vám zdá vaše pleť vysušená a příliš navrstvená. Dopřejte si v kosmetickém salonu JANSSSEN COSMETICS hydratační ošetření, se speciální masáží, která nejen hydratuje, ale celkově osvěží.
Stáhnout PDF

Červen 2016

Prázdniny se kvapem blíží a my se těšíme na zaslouženou dovolenou. Už v květnu jsme chystali celé tělo na opalování. V červnu se zaměříme na obličej, protože kvalitní peeling a správná hydratace podporují správné kvalitní opálení. Od Janssen cosmetics máme na výběr širokou paletu peelingů. Je jen třeba správně zvolit ze širokého spektra.
Stáhnout PDF

Květen 2016

V květnu je nejvyšší čas nachystat tělo na pořádnou porci UV záření. Vyschlá a vyhladovělá pokožka se daleko hůře brání slunečním paprskům, proto je vhodné než vystavíme kůži na slunce dopřát si kvalitní wellness ošetření. U Janssen cosmetics máme mnoho možností, jak se nechat hýčkat a rozmazlovat. Jedním z velmi oblíbených je rituál se zeleným čajem „Green…
Stáhnout PDF

Duben 2016

Přineslo vám jaro především virózu, starosti s citlivou a bouřlivě reagující pletí. Je váš imunitní systém po zimně naprosto vyčerpaný a vy jej nedokážete aktivovat. Kosmetika JANSSEN COSMETICS má pro vás řešení. Použijte přípravky z nové řady TREND EDITION SENSITIVE, nové přípravky pro zdravou a vitální pleť.
Stáhnout PDF

Březen 2016

První jarní měsíc probouzí v přírodě nový život. I vaše po zimně vyčerpaná pleť si přímo žádá nový životní impulz, novou energii. U inspira: cosmetics, máme energií doslova nabitou řadu, ve vysoké BIO kvalitě, ve které byly použity přírodní čisté extrakty z bylin, garantované francouzským certifikačním ústavem ECOCERT.
Stáhnout PDF

Únor 2016

Únor je tradičně ve znamení plesů, bálů, maškarních merend a masopustu. Která z nás by si nepřála při této příležitosti mít krásný profesionální make-up. Většinou tento úkol svěříme do rukou odborníka, ale pokud se o make-up chcete pokusit sama představíme vám přípravky od Janssen cosmetic, které jsou velmi profesionální a práce s nimi není složitá.
Stáhnout PDF

Leden 2016

Také si každoročně dáváte nějaké novoroční předsevzetí? Přejete si zhubnout, přestat s některým špatným návykem, nebo si přejete začít se konečně pečlivě starat o vaši pleť? Je vaším stále se opakujícím problémem pigmentace, vyschlá a matná pleť, Janssen cosmetics má pro vás několik typů.
Stáhnout PDF

Prosinec 2015

Měsíc obzvláště pro ženy plný předvánočního shonu. Přesto pro mnohé z nás jsou vánoce svojí nenapodobitelnou atmosférou jedinečné období roku. Dopřejte i vaší pleti vánoce v podobě vydatného Janssen cosmetics detoxikačního ošetření. Nechejte pleť zrelaxovat, hydratovat, odplavit toxiny, naplnit novou energií a jasem.
Stáhnout PDF

Listopad 2015

Blíží se advent a s ním i období vánočních příprav, úklidu a gruntování. Udělejte si v tomto uspěchaném čase i chvilku pro sebe a připravte na vánoce i svoji pleť. Již tradičně u Janssen cosmetics nabízíme pro dámy adventní kalendáře s účinnými koncentráty ve skleněných ampulkách.
Stáhnout PDF

Říjen 2015

V říjnu nás čekají ranní mlhy a chlad, občas déšť, chladný vítr a nepřízeň počasí. Potřebujeme vydatněji chránit před ranním chladem. Pro pleť, která v září absolvovala u Janssen cosmetics exfoliační péči, teď přichází druhý pěstící krok. Obnova pokožky zevnitř a stimulace buněčné aktivity z vnějšku. Přišel čas začít používat z vysoce profesionální kosmetické řady inspira: med – CONTOUR LIFT, přípravky…
Stáhnout PDF

Září 2015

Konec dovolených a odpočinku a znovu do práce. Léto všem vyznavačům sluníčka opravdu přálo. Krásné opálení však s sebou nese i zhrublou a navrstvenou nejvrchnější vrstvu kůže, dehydrataci a nepravidelné olupování povrchu. Přichází čas dát vše do pořádku. U Janssen cosmetics známe nejrychlejší šetrnou a velmi efektivní metodu. Je to chemický peeling pomocí AHA kyselin. Co…
Stáhnout PDF

Srpen 2015

Letošní opravdu horké léto umí pleť důkladně vysušit. Ideální čas pro hydratační séra a gelokrémy. Pleť musí dostat důkladně napít a to nejen přes den, ale i na noc. V salonní péči u Janssen cosmetics je výborným řešením doplnit do pleti hydrataci kvalitní masáži, nejlépe gelovými maskami, nebo martigelem a práškovými maskami PEEL OFF. PEEL OFF MASKS masky…
Stáhnout PDF

Červenec 2015

V červenci začínají vytoužené prázdniny a čas dovolených. Pleť je krásně opálená, takže málokterá z nás používá make-up. Stačí jen konturovací tužka na oči, lesk na rty, trochu řasenky a vše je OK. Mnohdy to komentujeme slovy, že necháme pleť od všeho odpočinout. Pozor, abychom to s prázdninovým režimem nepřehnali. Důležité je nezanedbat čištění, UV ochranu a hydrataci.
Stáhnout PDF

Červen 2015

V červnu je nejvyšší čas připravit pleť na dovolenou. Každý rok si opakujeme jak je nutný správný peeling a vysoká hydratace. Na výběr máme u Janssen cosmetics nepřeberné množství jak peelingů, tak i hydratačních přípravků.
Stáhnout PDF

Květen 2015

Teplé jarní sluníčko vás láká konečně se trochu odhalit a nastavit kůži jarním paprskům. Nejste však spokojeny s pokožkou vašeho dekoltu, máte pocit, že i kůže na rukou a nohou by potřebovala povzbudit? Jsme-li spokojeni se svým tělem a dokážeme se cítit sebevědomě, odráží se to pozitivně i v našem jednání. Cítíme se atraktivní a vyzařujeme sílu a…
Stáhnout PDF

Duben 2015

Konečně přichází jaro, a nese s sebou nový život a novou energii. Příroda je plná života, jen my máme pocit, že jsme po zimě vyčerpaní a unavení. Potřebujeme nastartovat, pročistit organismus a regenerovat. U Janssen cosmetics jsme na tento problém připraveni. Nabídneme vám přípravky s vysokou dávkou hydratace na osvěžení, detoxikaci vhodnou pro váš typ pleti a k tomu regeneraci…
Stáhnout PDF

Březen 2015

Nedočkavě čekáme na konec zimy. I naše pleť je po zimě vyčerpaná a bojuje s následky zimy ze všech sil. Pomozme ji co nejrychleji se dostat do kondice. Nejrychlejší pomoc pro vyčerpanou a unavenou pleť je dostatek hydratace a intenzivní dávka vitamínů a to především vitamínu C.

U Janssen cosmetic inovovali řadu pro náročnou pleť DEMANDING,…
Stáhnout PDF

S vydatnými pěstícími přípravky příliš nespěchej.

Každý věk má svoje potřeby a tak jako ve vyšším věku je nutné dodávat pleti chybějící energii pomocí vydatných pěstících přípravků, tak je také potřebné v mládí to nepřehánět z energií.
Kůže si na vysoce energetické přípravky velmi rychle zvyká a stává se na nich závislá.

Stáhnout PDF

Nejen pH 5,5 je pro kůži vhodné

Každá kůže může mít různou hodnotu pH a to i na jednom obličeji můžeme naměřit několik hodnot. V okolí očí a úst bude jistě pH zásaditější. Stejně tak u velmi náročné a citlivé pleti jsou vhodnější přípravky se zásaditějším pH.

Pro problematickou vrstvenou a mladší pleť je zase vhodnější udržet pH v kyselejší rovině.
Stáhnout PDF

Dětské přípravky nechejte dětem

V každém věku má pleť trochu jiné potřeby. Malé dítě nepotřebuje vysokou dávku energie a také pH dětských přípravku bývá přizpůsobena stavu pokožky.

Zralá dáma, s náročnou pletí má v kosmetice vyšší nároky na energii, než malé dítě.
Stáhnout PDF

Nepřeceňujte účinky mastného krému

Má-li pleť žízeň a to je většinou nejčastější problém, nemůžeme ji uhasit mastným krémem. Žízeň hasíme tekutinami a to platí i o pokožce. Máme-li pocit suchosti a napětí pleti, účinnou cestou je nejprve pleti zprostředkovat dostatek vlhkosti.
Stáhnout PDF

1

2